Menu

Otomatik Bariyer Sistemleri

 • Döner Kapı, Otomatik Döner Radarlı Kapı, Yana Kayar Cam Kapı istanbul
 • Döner Kapı, Otomatik Döner Radarlı Kapı, Yana Kayar Cam Kapı istanbul
 • Döner Kapı, Otomatik Döner Radarlı Kapı, Yana Kayar Cam Kapı istanbul

Bariyer Sistemleri | İstanbul

İşletmenizin giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kurabileceğiniz araç bariyer sistemlerini ve gerekli olan yan aksamları Smart Yapı'dan uygun fiyata temin edebilir ve satış sonrası destek alabilirsiniz. Bariyer Sistemleri, Bariyer Sistemi, Otomatik Bariyer, Otopark Bariyer, Bariyer Kapı, Bariyer Fiyatları, Kollu Bariyer, Otopark Bariyer Sistemleri, otopark otomasyon sistemi, Otomatik Bariyer Sistemleri, otopark takip, plaka takip sistemi, Bariyer Kumandası, Şerit Bariyer, Ayaklı Bariyer ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0532 561 37 24 nolu telefonumuzu arayınız.


Ürünlerimizde kaliteyi ön planda tutarken hesaplı ve uygun bariyer fiyatlarını da ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin en uygun bariyer fiyatı ile bariyer sistemine kavuşması için Smart Yapı olarak çalışmalarımız devam etmektedir.


Smart Yapı olarak üstün teknoloji bariyerlerin satış ve bariyer montajını yapmaktayız. Bariyerlerimiz en dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Güvenliğin ihtiyaç olduğu her bölge için çözümler sunar.


Bariyer özellikleri, bariyer tip ve çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilir. Genel özellikleri şöyledir: Uzun ömürlü motorun açılma ve kapanma süresi sadece 6 saniyedir.


 • Elektrik kesilmelerinde manuel kullanım imkanı.
 • Tam kapanma özelliği.
 • Gece için uyarıcı ışık sistemi.
 • Üst kısımda yer alan Ledler ile kolay görünme özelliği.

 • Bariyerlerimiz otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmaktadır.


  Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir. Ayrıca elektrik kesintilerinde bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak mümkündür.


  Smart Yapı bariyer servisi için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek. 0532 561 37 24. Bariyer servisi profesyonel ekipler tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

  otomatik kepenk istanbul istanbul kiralık oto fotoselli kapı istanbul fotoselli kapı