Menu

Sineklik & Storlu Sineklik

  • hızlı pvc kapı ankara
  • hızlı pvc kapı ankara

Sineklik |Storlu Sineklik | Pileli Sineklik İstanbul

Sizlere önerimiz stor sistem sinekliklerdir diğerlerine göre çok daha kullanışlıdır istediğiniz zaman ise sadece ipini çekerek katlanmasını sağlayabilirsiniz.


Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay Stor Sineklik tercih edilmektedir. Opsiyon el olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey Stor Sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır.


Sineklik tülü ve borusunun oluşturduğu ruloyu 42 mm boyutlarındaki dayanıklı extrude alüminyum kutu gizler. Stor Sineklik sistemlerimiz herhangi bir kimyasal madde içermez. Stor Sineklikler; istenilen RAL renk seçenekleriyle (film kaplama) tüm ortamlara uyum sağlayabilir. Kullanım rahatlığı bakımından tavsiye edilen frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilit açıldıktan sonra elle kontrol etmeksizin yukarıya doğru yavaşça açılır.


Görünümü şık olan bu sineklikler doğru kullanıldığı takdirde çok uzun ömürlü olurlar. Yatay Stor Sineklik de tül bitim lameli profiline özel makara sayesinde uray profil üzerinde yatay hareket ederken problem çıkarmadan ilerler. Mıknatıs yardımı ile bağlantı sağlar. Stor Sineklik, pencerelerinizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir.FİYAT ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ: 0532 561 37 24

otomatik kepenk istanbul istanbul kiralık oto fotoselli kapı istanbul fotoselli kapı