Menu

Endüstriyel Kapılar

  • endüstriyel seksiyonel kapı
  • endüstriyel seksiyonel kapı
  • endüstriyel seksiyonel kapı

Endüstriyel Kapılar

Özellikle iş makineleri vb. büyük araçların kullanıldığı depo, fabrika gibi genişliği ve yüksekliği büyük mekanlarda yaygın olarak kullanılan sistemdir. Kullanıldığı yerlerde güvenlik, verimlilik, yalıtım, estetik, hız ve tasarruf gibi faydalı özellikler sağlar. Otomasyon sistemimiz diğer tüm sistemlerimizde olduğu gibi kumanda, buton, metal kütle dedektörü, şifreli veya kartlı giriş çıkış gibi bir çok sisteme uyumlu olup; elektrik kesintilerinde manuel kullanma özelliğine sahiptir.


Seksiyonel kapı sistemleri otomasyon teknolojisinin gelişimine paralel olarak hızla bir gelişim göstermiştir. Endüstriyel kapılarda meydana gelen yoğun talebi karşılamak için üretilen seksiyonel kapılar XDoor kalitesi ve güvencesi ile siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Ürün alternatiflerinin çeşitliliği sayesinde garaj girişlerinizde de kullanımını düşünebileceginiz seksiyonel kapı ünitelerimiz mevcuttur.


Endüstriyel kapılar, fabrika veya depo binalarının mal giriş, çıkış, yükleme, boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan çok uzun ömür lü kapılardır. Sarmal kapının gövdesini oluşturan çift cidarı sayesinde esneme ve rüzgar dayanımı en üst seviyeye taşınmıştır. Yine çift cidarı sayesinde ses ve ısı izolasyonunu üst seviyede sağlamaktadır. Sarmal kapı sistemleri, aşağıdan yukarıya doğru üst kısımda rulo halinde toplanmaktadır. Eğer kiriş mevcut ise kiriş arkasına veya kirişin alnına yer işgal edilmeden montaj yapılmaktadır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir.

otomatik kepenk istanbul istanbul kiralık oto fotoselli kapı istanbul fotoselli kapı